NEWSLETTER | KONTAKT

< návrat zpět

Ohlédnutí za turnajem XVI. Chamber Golf Cup Karviná 2024

Okresní hospodářská komora Karviná byla 31. 5. 2024 svědkem nezapomenutelného pátku plného napětí a skvělých výkonů během 16. ročníku golfového turnaje OHK Karviná, který se konal v Golf Resort Lipiny.

Turnaj odstartoval za ideálních povětrnostních podmínek a ve velmi přátelském stylu, který panoval v průběhu celého dne. Hřiště bylo pečlivě připraveno a hráči se těšili na výzvy, které je čekají. Také účastníci golfové akademie byli plní očekávání z nadcházející hry.

U tohoto elegantního sportu se setkali členové OHK Karviná, podnikatelé, zástupci místní samosprávy a příznivci golfu, a to i z polské strany hranice – všichni tak měli jedinečnou možnost seznamovat se, navazovat nové kontakty, utužovat stávající přátelství, a především odreagovat se od každodenních povinností.

Po turnaji se uskutečnil tzv. „trouble shot“, v rámci kterého se v průběhu turnaje konala charitativní sbírka pro neziskovou organizaci ČMELÁČEK z.s. Tato organizace usiluje o zlepšení kvality života lidem s mentálním nebo tělesným handicapem a také lidem s poruchou autistického spektra. Ve sbírce bylo vybráno celkem 5500,-Kč a částka byla předána zástupcům společnosti ČMELÁČEK z.s. V soutěži „trouble shot“ zvítězil Andrzej Bizoń.

Celkem se turnaje zúčastnilo na 100 hráčů, účastníků golfové akademie a hostů. Celý turnaj byl ukázkou sportovního ducha a fair play, což je v golfu vždy na prvním místě.

Hráči soutěžili ve 2 kategoriích dle Hcp (0-18; 18,1-54) a také ve společné kategorii 0-54 Hcp o celkového vítěze turnaje. Rovněž byla připravená akademie, kde si mohli hosté vyzkoušet hru a něco málo se o golfu dozvědět. Tímto děkujeme panu Malinovi a jeho kolektivu za čas, který těmto odvážlivcům věnoval.

3. Andrea Hájková a Robert Lopušný

Všem tímto srdečně děkujeme za účast, projevenou přízeň, a ještě jednou gratulujeme všem vítězům.